ASROCK DeskMini B760 - Barebone
€166.03
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
79558
Length:
296 mm
Width:
208 mm
Height:
125 mm
Weight:
1.78 kg
EAN:
4710483942921
Manufacturer product ID:
90BXG4E01-A10GA0W
Weight:
1.78 kg
Product information "ASROCK DeskMini B760 - Barebone"
Kühlsystem: Luftkühlung
Properties:
| 2,5 Zoll intern: | 2 |
|---|---|
| 3,5 Zoll intern: | 2 |
| Breite: | 215 mm |
| Erweiterungssteckplätze (hinten): | 7 |
| Höhe: | 469 mm |
| Kühlsystem: | Luftkühlung |
| Line-Out 3,5 mm Klinke: | Ja |
| Material: | Stahl, Gehärtetes Glas |
| Mikrofon 3,5 mm Klinke: | Ja |
| Radiator Front: | 60,120,140,200,240,280,360 mm |
| Radiator Rückseite: | 120 mm |
| Tiefe: | 447 mm |
| USB 2.0: | 0 |
| USB 3.0: | 2 |
| max. CPU Lüfterhöhe: | 17 cm |
| max. Grafikkartenlänge: | 35,5 cm |
| unterstützt: | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
Login
No reviews found. Share your insights with others.