Cooler Be Quiet Dark Rock Elite 135mm PWM
€83.80
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
78189
Length:
221 mm
Width:
205 mm
Height:
185 mm
Weight:
1.77 kg
EAN:
4260052190753
Manufacturer product ID:
BK037
Weight:
1.77 kg
Product information "Cooler Be Quiet Dark Rock Elite 135mm PWM"
Sockel: LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Sockel AM4, Sockel AM5, max. TDP: 280 W, Länge: 145 mm, Breite: 136 mm, Höhe : 168 mm, Gewicht: 1,34 kg, Art: Luftkühlung, Grösse: 13,5 cm, Geräuschentwicklung in db(A) max.: 25,8 dB, Lüfterregelung: Ja, Lüfteranschluss: 4-polig, Farbe: Prozessor, Stromanschluss: 4-polig, Lautstärke (max): 25,8 dB, Durchmesser: 136 mm, Abmessung (BxHxT): 135 x 135 x 25 mm, Farbe: Prozessor
Properties:
| Abmessung (BxHxT): | 135 x 135 x 25 mm |
|---|---|
| Art: | Luftkühlung |
| Durchmesser: | 136 mm |
| Farbe: | Prozessor |
| Geräuschentwicklung in db(A) max.: | 25,8 dB |
| Grösse3: | 13,5 cm |
| Höhe : | 168 mm |
| Lautstärke (max): | 25,8 dB |
| Lüfteranschluss: | 4-polig |
| Lüfterregelung: | Ja |
| Modell: | Mainborad B760M |
| Sockel: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Sockel AM4, Sockel AM5 |
| Stromanschluss: | 4-polig |
| max. TDP: | 280 W |
Login
No reviews found. Share your insights with others.