Cooler Be Quiet Dark Rock Pro 5 PWM BK036
€73.79
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
78190
Length:
220 mm
Width:
205 mm
Height:
185 mm
Weight:
1.71 kg
EAN:
4260052190746
Manufacturer product ID:
BK036
Weight:
1.71 kg
Product information "Cooler Be Quiet Dark Rock Pro 5 PWM BK036"
Sockel: LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Sockel AM4, Sockel AM5, max. TDP: 270 W, Länge: 145 mm, Breite: 136 mm, Höhe : 168 mm, Gewicht: 1,29 kg, Art: Luftkühlung, Grösse: 120/135 mm, Geräuschentwicklung in db(A) max.: 23,3 dB, Lüfterregelung: Ja, Lüfteranschluss: 4-polig, Farbe: Prozessor, Stromanschluss: 4-polig, Lautstärke (max): 23,3 dB, Durchmesser: 136 mm, Abmessung (BxHxT): 135 x 135 x 25 mm, Farbe: Prozessor
Properties:
| Abmessung (BxHxT): | 135 x 135 x 25 mm |
|---|---|
| Art: | Luftkühlung |
| Breite: | 136 mm |
| Durchmesser: | 136 mm |
| Farbe: | Prozessor |
| Geräuschentwicklung in db(A) max.: | 23,3 dB |
| Grösse3: | 120/135 mm |
| Höhe : | 168 mm |
| Lautstärke (max): | 23,3 dB |
| Länge: | 145 mm |
| Lüfteranschluss: | 4-polig |
| Lüfterregelung: | Ja |
| Sockel: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Sockel AM4, Sockel AM5 |
| Stromanschluss: | 4-polig |
| max. TDP: | 270 W |
Login
No reviews found. Share your insights with others.