HDD Extern Seagate Basic STJL2000400, 2.5'', 2TB, USB 3.0, black
€97.91
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
52282
Length:
143 mm
Width:
102 mm
Height:
31 mm
Weight:
0.247 kg
EAN:
3660619408184
Manufacturer product ID:
STJL2000400
Weight:
0.247 kg
Product information "HDD Extern Seagate Basic STJL2000400, 2.5'', 2TB, USB 3.0, black"
Serie: Seagate Basic, Bauform: 2.5", Standard: USB 3.0, Kapazität: 2 TB, Stromanschluß: USB, Besonderheiten: Super Speed USB 3.0, Verpackungsinhalt: Ja, Farbe: Silber, Gewicht: 170 g, Breite (cm): 80 mm, Höhe (cm): 117 mm, Tiefe (cm): 14,8 mm
Properties:
| Anschluss: | USB |
|---|---|
| Bauform: | 2.5" |
| Breite (cm): | 80 mm |
| FUAG Energiequelle: | USB |
| Farbe: | Silber |
| Funktionstasten: | 105 + 10 |
| Größe: | 463 x 163 x 18 mm |
| Höhe (cm): | 117 mm |
| Kapazität: | 2 TB |
| Serie: | Seagate Basic |
| Standard: | USB 3.0 |
| Stromanschluß2: | USB |
| Tastaturlayout: | QWERTY |
| Tastatursprache: | US Englisch |
| Tastenbauweise: | Gerade |
| Tiefe (cm): | 14,8 mm |
| Verpackungsinhalt: | Ja |
Login
No reviews found. Share your insights with others.