HDD Extern WD 2,5 2TB Elements Portable WDBU6Y0020BBK-WESN USB 3.0
€86.97
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
41599
Length:
165 mm
Width:
125 mm
Height:
47 mm
Weight:
0.325 kg
EAN:
0718037855363
Manufacturer product ID:
WDBU6Y0020BBK-WESN
Weight:
0.325 kg
Product information "HDD Extern WD 2,5 2TB Elements Portable WDBU6Y0020BBK-WESN USB 3.0"
Serie: WD Elements Portable, Bauform: 2.5", Standard: SATA, Geschwindigkeit: 5000 Mbit/s, Kapazität: 2 TB, Drehzahl: 5400 RPM, Stromanschluß: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Verpackungsinhalt: Ja, Farbe: Schwarz, Gewicht: 230 g, Breite (cm): 82 mm, Höhe (cm): 21 mm, Tiefe (cm): 111 mm
Properties:
| Bauform: | 2.5" |
|---|---|
| Breite (cm): | 82 mm |
| Drehzahl: | 5400 RPM |
| Farbe: | Schwarz |
| Höhe (cm): | 21 mm |
| Kapazität: | 2 TB |
| Serie: | WD Elements Portable |
| Standard: | SATA |
| Stromanschluß2: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Tiefe (cm): | 111 mm |
| Verpackungsinhalt: | Ja |
Login
No reviews found. Share your insights with others.