HDD Extern WD 2,5 4TB Elements Portable WDBU6Y0040BBK-WESN
€109.96
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
77758
Length:
142 mm
Width:
122 mm
Height:
42 mm
Weight:
0.326 kg
EAN:
718037855981
Manufacturer product ID:
WDBU6Y0040BBK-WESN
Weight:
0.326 kg
Product information "HDD Extern WD 2,5 4TB Elements Portable WDBU6Y0040BBK-WESN"
Bauform: HDD, Geschwindigkeit: 5000 Mbit/s, Kapazität: 4 TB, Drehzahl: 5400 rpm, Stromanschluß: USB, Verpackungsinhalt: Ja, Farbe: Schwarz, Gewicht: 231,3 g, Breite (cm): 82 mm, Höhe (cm): 21 mm, Tiefe (cm): 110,4 mm
Properties:
| Bauform: | HDD |
|---|---|
| Breite (cm): | 82 mm |
| Drehzahl: | 5400 rpm |
| Farbe: | Schwarz |
| Höhe (cm): | 21 mm |
| Kapazität: | 4 TB |
| Modell: | Mainborad B760M |
| Stromanschluß2: | USB |
| Tiefe (cm): | 110,4 mm |
| Verpackungsinhalt: | Ja |
Login
No reviews found. Share your insights with others.