Mouse Cherry GENTIX BT Wireless grey (JW-7500-20)
€14.60
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
92714
Length:
140 mm
Width:
45 mm
Height:
78 mm
Weight:
0.075 kg
EAN:
4025112102912
Manufacturer product ID:
JW-7500-20
Weight:
0.075 kg
Product information "Mouse Cherry GENTIX BT Wireless grey (JW-7500-20)"
Batterietyp: AAA, Anzahl Batterien: 2, Ladetechnologie: Batteries, Batterien enthalten (Maus): Ja, FUAG Energiequelle: Batterien, Verbindungstyp: Bluetooth, Abtastungstyp: Optisch, DPI Auflösung: 2000 DPI, Gewicht: 75 g, Höhe (cm): 35 mm, Breite (cm): 70 mm, Tiefe (cm): 112 mm, Farbe: Grau
Properties:
| Abtastungstyp: | Optisch |
|---|---|
| Breite (cm): | 70 mm |
| DPI Auflösung: | 2000 DPI |
| Farbe: | Grau |
| Höhe (cm): | 35 mm |
| Modell: | Mainborad B760M |
| Tiefe (cm): | 112 mm |
| Verbindungstyp: | Bluetooth |
Login
No reviews found. Share your insights with others.