Mouse Cherry MC2000 wired white-gray (JM-0600-0)
€11.73
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
39366
Length:
45 mm
Width:
100 mm
Height:
130 mm
Weight:
0.16 kg
EAN:
4025112086182
Manufacturer product ID:
JM-0600-0
Weight:
0.16 kg
Product information "Mouse Cherry MC2000 wired white-gray (JM-0600-0)"
HS-Code: 84716070, Verbindungstyp: USB Typ-A, Abtastungstyp: IR LED, DPI Auflösung: 1600 DPI, Gewicht: 118 g, Höhe (cm): 37 mm, Breite (cm): 62 mm, Tiefe (cm): 109 mm, Farbe: Grau, Anschluss: USB, Farbe: Grau, Hersteller: Cherry
Properties:
| Abtastungstyp: | IR LED |
|---|---|
| Breite (cm): | 62 mm |
| DPI Auflösung: | 1600 DPI |
| Farbe: | Grau |
| HS-Code: | 84716070 |
| Höhe (cm): | 37 mm |
| Tiefe (cm): | 109 mm |
| Verbindungstyp: | USB Typ-A |
Login
No reviews found. Share your insights with others.