Mouse Contour Medical ACTIVE KEY AK-PMH12 wired white (AK-PMH12OB-US-W)
€51.85
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
93101
Length:
135 mm
Width:
118 mm
Height:
48 mm
Weight:
0.159 kg
EAN:
7061113572078
Manufacturer product ID:
AK-PMH12OB-US-W
Weight:
0.159 kg
Product information "Mouse Contour Medical ACTIVE KEY AK-PMH12 wired white (AK-PMH12OB-US-W)"
Ladetechnologie: Cable, HS-Code: 84716070, FUAG Energiequelle: Kabel, Verbindungstyp: USB Typ-A, Abtastungstyp: Optisch, DPI Auflösung: 1000 DPI, Gewicht: 120 g, Höhe (cm): 35 mm, Breite (cm): 62 mm, Tiefe (cm): 113 mm, Farbe: Weiß
Properties:
| Abtastungstyp: | Optisch |
|---|---|
| Breite (cm): | 62 mm |
| DPI Auflösung: | 1000 DPI |
| Farbe: | Weiß |
| Höhe (cm): | 35 mm |
| Modell: | Mainboard A620M |
| Tiefe (cm): | 113 mm |
| Verbindungstyp: | USB Typ-A |
Login
No reviews found. Share your insights with others.