Mouse Contour Medical ACTIVE KEY AK-PMH21 Wireless white (AK-PMH21OS-FUS-W)
€86.13
Available, delivery time: 1-3 days
Product number:
76665
Length:
135 mm
Width:
120 mm
Height:
50 mm
Weight:
0.17 kg
EAN:
7061111476170
Manufacturer product ID:
AK-PMH21OS-FUS-W
Weight:
0.17 kg
Product information "Mouse Contour Medical ACTIVE KEY AK-PMH21 Wireless white (AK-PMH21OS-FUS-W)"
Batterietyp: AAA, Anzahl Batterien: 2, Ladetechnologie: Batteries, Compliance Zertifikate: CE, FUAG Energiequelle: Batterien, Verbindungstyp: RF Wireless, Abtastungstyp: Optisch, Abtastung: Optisch, Farbe: Weiß
Properties:
| Abtastung: | Optisch |
|---|---|
| Abtastungstyp: | Optisch |
| Anzahl: | 1 Lüfter |
| Breite: | 150 mm |
| Compliance Zertifikate: | CE |
| Farbe: | Weiß |
| Größe: | 13,5 cm |
| Höhe: | 86 mm |
| Tiefe: | 160 mm |
| Verbindungstyp: | RF Wireless |
Login
No reviews found. Share your insights with others.