Mouse Contour Medical ACTIVE KEY AK-PMH3 Scroll Sensor wired white (AK-PMH3OS-US-W)
€55.95
No longer available
Product number:
87449
Length:
135 mm
Width:
45 mm
Height:
115 mm
Weight:
0.168 kg
EAN:
7061112800820
Manufacturer product ID:
AK-PMH3OS-US-W
Weight:
0.168 kg
Product information "Mouse Contour Medical ACTIVE KEY AK-PMH3 Scroll Sensor wired white (AK-PMH3OS-US-W)"
Ladetechnologie: Cable, Compliance Zertifikate: CE, FUAG Energiequelle: Kabel, Verbindungstyp: USB Typ-A, DPI Auflösung: 1000 DPI, Gewicht: 126 g, Höhe (cm): 33 mm, Breite (cm): 65 mm, Tiefe (cm): 117 mm, Farbe: Weiß
Properties:
| Anzahl Batterien: | 1 |
|---|---|
| Batteriekapazität: | 500 |
| Batterien enthalten (Maus): | Ja |
| Batterietechnologie: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterietyp: | Built-in battery |
| Breite (cm): | 65 mm |
| Compliance Zertifikate: | CE |
| DPI Auflösung: | 1000 DPI |
| FUAG Energiequelle: | Batterien |
| Farbe: | Weiß |
| Höhe (cm): | 33 mm |
| Ladetechnologie: | Batteries |
| Tiefe (cm): | 117 mm |
| Verbindungstyp: | USB Typ-A |
Login
No reviews found. Share your insights with others.