TP-Link Wireless USB Adapter Nano 150M TL-WN725N
€5.17
No longer available
Product number:
24040
Length:
135 mm
Width:
10 mm
Height:
30 mm
Weight:
0.089 kg
EAN:
6935364050719
Manufacturer product ID:
TL-WN725N
Weight:
0.089 kg
Product information "TP-Link Wireless USB Adapter Nano 150M TL-WN725N"
USB-Anschluss: 2.0, Frequenz: 2,4 - 2,4835 GHz, Protokoll: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Sicherheit: 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, WPA, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-PSK, Geschwindigkeit: 150 Mbit/s, Antennenanzahl: Ja, Antennentyp: Intern, Länge: 18,6mm, Zubehör: Treiber-CD
Properties:
| Antennenanzahl: | Ja |
|---|---|
| Antennentyp: | Intern |
| Frequenz: | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Geschwindigkeit: | 300 Mbit/s |
| Länge: | 39mm |
| Protokoll: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Sicherheit: | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, WPA, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-PSK |
| USB-Anschluss: | USB 2.0 |
| WPS fähig: | ja |
| Zubehör: | Treiber-CD |
Login
No reviews found. Share your insights with others.